Referanslarımız

Ortadoğu , Balkanlar , Asya, Avrupa ve Anadolu’ da onlarca ülkeye götürdüğü yardımlarla dünyanın en büyük yardım kuruluşları arasında yer alan Kızılay’ın İstanbul Anadolu Yakasında bulunan kan merkezlerinin tamamına Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
Necip Akar Şirketler Grubuna ait halk arasında her derde deva diye anılan Gripin İlaç’ın İstanbul Avcılar’ da bulunan Modern Fabrikasına Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
30 yılı aşkın süredir farklı iş kollarında hizmet veren Türkiye’ de ilk özel çay üretimini yapan firmalardan olan Doğuş Gıda’nın cips üretimi yapan ( Potos,Cipso,Cerezos) fabrikasına Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
1973’den bu yana tüketicinin kaliteli tercihi olan ve gıda sektöründe liderliğini sürdüren Yaşar Holding bünyesinde ki Pınar Süt , Et ve Su Ürünlerinin İstanbul ‘ daki 3 büyük deposuna Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
Karadeniz Sahil Yolu , İzmit Körfez Geçişi , Kadiköy – Marmara Metrosu, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Onarımı , Hawler ( Erbil ) Havaalanı İnşaatı gibi Türkiye de ve dünyada birçok büyük projeye imza atmış olan Makyol Şirketler Grubunun İstanbul Çatalca’da bulunan Taş Ocağına Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
8 şirket , 170.000 m2 üretim tesisi , 1000’den fazla çalışan , 6 kıtada 90 ülkeye ihracat ,42.000 ‘ in üzerinde referansı bulunan Hekim Holding’in 8 şirketinin tamamına Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Hekim Holding Şirketler Grubu bünyesinde yer alan prefabrik ev , hazır ev , hazır konut , çelik ev , çelik konut ürün gruplarıyla Türkiye’ de sektöründe lider konumda bulunan Özge Yapı A.Ş. ‘ ye Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Hekim Holding ‘ in işletmeleri arasında yer alan Hekim Madencilik Türkiye’nin ilk otoklavlı fibercement ürünü içerisinde yer alan hammadde üretimini desteklemek amacı ile 2004 yılında Sakarya Hendek’ de üretime geçirilmiştir. Günlük 150.000 ton üretim yapabilen tesise Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Hekim Holding Şirketler Grubu Bünyesinin amiral gemisi olan Türkiye ’ de ilk kez kendi bünyesinde fibercement levha üretimi yapan , hafif çelik yapı sektörünün lider firması olan Prefabrik Yapı A.Ş ‘ ye Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet veriyoruz.
Hekim Holding Şirketler Grubu bünyesinde 30.000 m2 fabrika sahasında Prefabrike şantiye ve konut yapıları , çok amaçlı yaşam konteynırları , yatakhaneler , yemekhaneler , satış üniteleri , soyunma kabinleri , ofis binaları üretimi yapan Hebo Yapı A.Ş. ‘ ye Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Hekim Holding bünyesindeki diğer şirketlerin boya ihtiyaçlarını gidermek amacı ile kurulan zaman içerisinde yapılan kapasite artırımları ve piyasadan gelen olumlu talepleler üzerine boya piyasasına ilk adımlarını atan şirkete Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Mağaza , otel , ofis , restoran ve konferans salonlarının mobilya projeleri , Simit Sarayı gibi birçok büyük kafe – restoranın baştan sona tasarımlarını gerçekleştiren sektöründe önemli bir yeri olan Zorlu Mobilya ‘ nın İstanbul Deri Organize Bölgesinde bulunan tesisine Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
Boya üretiminde dünya devlerinden olan Peter-Lacke ‘ nin İstanbul da bulunan ar-ge tesisi ve satış deposuna Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
Bombe ve bükümden oluşan iki ana iş kolunda üretim yapan, metal şekillendirmede ki uzmanlığı sahip olduğu stoklarla küresel pazarın en hızlı tedarikçilerinden olan Kartal Grup’un İstanbul Esenyurt’ da bulunan Güven Bombe Sanayi firmasına Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Yurt içinde sektöründe lider ve dünyada 47 ülkede tercih edilen Tork Kontrol Vanalarının yerli üretimini gerçekleştiren Sms Tork firmasının Kocaeli Dilovası’nda bulunan tesisine Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
En son teknoloji makinaları ve uzman ekibi ile her çeşit alüminyum çerçeve ray kapak mekanizma dolap içi aksesuar üretimi yapan , Türkiye ‘ nin ünlü mobilya firmalarının tedarikçi konumunda bulunan Çağberk Gruba Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
1979 yılından günümüze kadar, mobilya kulp ve düğmeleri, bağlantı elemanları, elbise askıları,cam masa tablaları için flanş ve bağlantı elemanları üretmekte olup, mobilya aksesuarları sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet gösteren Çebi Kilit’e Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Ülkemizin ihtiyacı olan makileri üretmek bu alanda dışa bağlılığı azaltmak amacı ile kurulan firma Türkiye ‘ de ilk olan büyük balya makinalarını çiftçimizin hizmetine yerli üretim olarak sunmuştur. Toyota, Tofaş, Ford gibi dünya devi markaların tedarikçisi olan Paksan Makinaya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
1977 yılında alüminyum ve zamak basınçlı döküm yapmak üzere kurulmuş olan firma 2750 metre kare kapalı alan üzerine kurulmuş yüzün üzerinde çalışanı ile sektöründe faaliyet gösteren firmaya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Toplam 20.000 m2 üzerine kurulu olan yurt içi ve yurt dışı Otomotiv Ana Sanayileri için Kauçuk ve Kauçuk – Metal bileşimli parçalar üreten firmaya Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
Otomotiv ve Endüstrimizin ihtiyaç duyduğu her türlü madeni yağ, gres ve kimyasalları üreten Golf Oil firmasının İstanbul Anadolu yakasında bulunan iki fabrikasına Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
İstanbul Pendik ‘ deki 9.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisi ile akrilik plaka , compact sistem , hidromasajlı kuvet , akrilik duş teknesi , duşa kabin üretimi yapan Politek Banyoya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
31 yıllık deneyimi ve çağdaş işletme anlayışı ile otomotiv , tesisat , ısı , gemi imalatı başta olmak üzere tüm sanayi kollarına yurt çapında toptan ve parakende üretim yapan İstanbul Tuzla ‘ da bulunan üretim tesisine Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Ağırlıklı olarak poliüretan bazlı ve epoxy bazlı tutkallarının hizmet verdiği endüstriyel uygulamalar için gerekli olan teknik malzemeleri ürüten sektörünün tanınmış firmalarından olan RTC Kimya’ ya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
2000 yılında hizmet vermeye başlayan hızla gelişen metalürji sektöründe kendini geliştirmiş Türkiye çapında başarılı işlere imza atmıştır. Bu zamana kadar kazandığı tecrübe ile her türlü parçanın kaplama işlemini yapabilen firmaya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
1991 yılından günümüze Türk sanayisinin hizmetinde olan Mega PVC özel pvc uygulamalarına getirdiği özel çözümlerle sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Soft PVC üretimi yapmakta olan firmaya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Presiz, Arçelik, Eczacıbaşı, Serel, Trafosan, Esaş gibi sektörlerinde önde gelen firmalara ve T.C.D.D., TEK, TEİAŞ gibi Kamu kurumlarına üretim yapmış ve genişleyen müşteri portföyü ile birlikte ilk günden bu yana faaliyetini sürdürmekte olan firmaya ye Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Boya öncesi metal yüzey işlem kimyasalları; çinko fosfat, demir fosfatlama, mangan fosfat kaplama ve kromat kaplama kimyasallarını teknik destekle birlikte müşterilerine sunan firmaya Model Çevre Danışmanlık Birimi olarak hizmet vermekteyiz.
Kimya, kozmetik,kişisel bakım, temizlik ürünleri gibi ürünlerle hızlı tüketim malları sektöründe Türkiye’nin saygın firmaları arasında yer alan firmaya Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.
10 seneden bu yana Türkiye'nin bisiklet alanında gurur kaynağı olmaya devam eden , ortaya konulan yenilikçi üretim anlayışı ile bugüne kadar birçok ilke imza atan Kron Bisiklete Model Grup olarak hizmet vermekteyiz.